Newsletter - może się skusisz? :)

O mnie

Logo było zmieniane parę razy.
Pewnie się zastanawiacie wchodząc na tą stronę, jak to było ze mną w karierze na Youtube, prawda?

Jak zacząłem? Czy myślałem nad zakończeniem kariery? Czy czegoś żałuję w dotychczasowych osiągnięciach? Na te pytania postaram się wam odpowiedzieć.

Wszystko ma swój początek tak na prawdę pewnego, sobotniego poranka kwietnia 2010 roku. Był to niestety smutny dzień dla wszystkich Polaków z powodu katastrofy smoleńskiej.

Skupmy się jednak na historii kanału. Czy od początku wstawiałem filmy? Nie, moi drodzy. Na początku były tylko komentarze i dodawanie filmów do "ulubionych" jak to się zwykło mówić w żargonie firmy Google na kanale, do którego link - jest tu (Pierwsze konto) . Byłem wtedy w VI klasie podstawówki, nie miałem kompletnie pojęcia co się będzie działo w najbliższych miesiącach. Wiedziałem jednak, że będę wstawiał poradniki, bo to były pierwsze filmy, które oglądałem i zainspirowały mnie do pracy.

Efekty przyszły w październiku - wrzuciłem parę poradników dotyczących Mozilli Firefox, najpopularniejszej wówczas przeglądarce w Polsce. Śmiejecie się z tak oczywistych rzeczy, ale doprawdy nie każdy umie zainstalować przeglądarkę, tak aby chodziła szybko i sprawnie. Ponadto wstawiłem filmy, które kręciłem wówczas telefonem Nokia 6300 - o żabach i o ognisku swojej szkoły. Jak się szybko zaczęło, tak się mogło szybko skończyć, bo myślałem wówczas nad zakończeniem kariery filmowca, na szczęście powróciłem po 2 miesiącach do pracy.

Tak obecnie wygląda profil, na którym zaczynałem karierę filmową.


Jeden z poradników dotyczący zmiany hasła. 


Minęło trochę czasu, aż postanowiłem stworzyć najpopularniejszy film, jaki kiedykolwiek stworzyłem. Był to "Top 10 bramek Artjomsa Rudnevsa 2010/2011". Niestety Google po roku mi go zablokowało (wówczas miał on 76 tysięcy wyświetleń), zatem go usunąłem. Dalej robiłem poradniki, liczba wyświetleń mi się powiększała, jednak założenie było takie, aby kanał miał być poświęcony wszystkiemu, tworzyłem wówczas parę przeróbek, czy też parę odcinków wówczas rosnącej w siłę serii na polskim Youtube - Let's Play".

Stwierdziłem jednak, że nie opłaca mi się tworzyć wszystkiego na jednym kanale, który jak to bym wówczas określił . Część planów została przeniesiona na kanał, który do dziś tworzę i to on jest moim głównym -MrKosGames.Statystyki kanału rządzą, nie?

Podsumujmy statystyki (stan na 8 listopada 2013)

- Kanał istnieje od 29 września 2012 roku,
-48 filmów zostało obejrzone w sumie 4289 razy,
- Dano 142 łapki w górę,
- Dodano także 94 komentarze.
- W sumie 55 subskrybentów.

W rzeczy samej, jest to całkiem niezły wynik, ponieważ nie za często mam czas na wstawianie :)


Czy w takim razie czegoś żałuję? Niewątpliwie jest tutaj parę rzeczy. Nie jestem w stanie za często wstawiać filmów, co mnie oczywiście smuci. Ponadto, żałuję mej recenzji Nortona Internet Security 2012, w którym dałem się ośmieszyć zbyt łatwo.

Poza tym w miarę jestem zadowolony ze swej kariery, nie napotkałem żadnych trudności ucząc się podstaw programów do nagrywania, a także miałem możliwość współpracy z fajnymi przyjaciółmi. Byli to np:

- Tomi1299 (nie znam kanału)
- Piotrze (nie znam kanału)

I inni, którzy w jakiś sposób się przyczynili. Lista jest dosyć długa, więc każdemu z osobna tutaj dziękuję.

Zatem zapraszam was wszystkich na mój kanał :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz